06/09: Een Mini-Opendeurdag op Westgolf

Zondag 6 september organiseerde onze club een mini Open-Deur dag met een 30-tal geïnteresseerden verdeeld over 3 kleurgroepen. Volledig conform met de aanbevelingen i.v.m. Covid 19, konden de deelnemers onder een stralende zon, de sfeer opsnuiven van onze levendige club.

Enthousiaste initiators en begeleiders: Etienne, Myriam, Johnny, Paul, Bernard en Lydia ( hostess controle mondmaskers en social distancing), brachten hen de beginselen bij van de golfsport, met oefenen van lange en korte slagen, putten en een beperkte rondleiding op het terrein.

Op het zonovergoten terras genoten de deelnemers van een gratis consumptie en een gedetailleerde uitleg van het Start to golf-pakket en de werking van onze club door marshal Paul Martens. Veel interesse, vele vragen van jong en ouder en inschrijvingen!! Deze mix van ingredi├źnten maakte van deze kleinschalige Open Deur dag een succes.

Met dank aan de bezoekers en alle medewerkers! 

Nicole Loquet