10/05: Ladies In Van Lanschot kwalificatiewedstrijd

Bij onze Ladies zal Conny Vermeersch onze club vertegenwoordigen zij behaalde een hoge score van 37 ptn. Proficiat. Buiten haar (diploma) als winnaar ontving zij ook nog een doos ballen.

Olivia zorgde nog voor 2 prijsjes voor de runners up in Cat I en II. In Cat I werd dit Marie Jeanne met 33 ptn en in Cat II een ex aequo voor Karine Van Den Broucke en Nicole Loquet met beiden 35 ptn. Karine ontving de prijs.

Onze volgende Ladies is een OUT wedstrijd naar de sympathieke golfclub Puyenbroek op dinsdag 24 mei. Het wordt een toffe golfdag met als sponsors Andrée Serreyn en Mieke Lonneville.

Vandaag ontving ik de mededeling dat ook de Ladies OUT in de Woeste Kop in Axel niet doorgaat als vervanging van OOSTBURG op 14 juni. Het wordt een ludieke Ladies IN ter vervanging. Ideeën welkom!!!. De andere gecontacteerde clubs o.a. Wimereux hadden geen plaatsen meer voor onze groep…..SPIJTIG!!

Ladies denk ook nog aan onze Ladies reis op 28/29 en 30 augustus naar Nederland. Inschrijvingen op site en/of aan bord in de club.

PROGRAMMA

Nicole loquet