Gisteren beleefden we een dag die er bonk op was…. Enkel de weergoden zaten er bonk naast , maar ondanks de felle buien en de doornatte kledij, geen klachten enkel lachende gezichten!!! Een super-dag: full house op de baan, verwennerij van de bovenste plank met verfijnde hapjes en drankjes klaargemaakt à la minute! Pure verwennerij en dit in samenwerking met Resto 19 olv Diederik en zijn kok en het hele team.
Het applaus was overduidelijk een dank aan de sponsors Pedro en Charlotte, Gilles, Maxim & familie en het hele team van Oord West “ providers van deliciously good time”.
Pedro en Charlotte toverden in de voorbije meer dan 30 jaar 4 horeca zaken uit de grond stuk voor stuk sterke waarden in Westende en omstreken: De Lanteirne, Vecino als letterlijke overbuur, als nasleep van corona en de Take Away, ontstond De Wand: een automaat met bereide maaltijden en, als kroon op het werk, werd in 2023 het gekende ST Laureins hotel verbouwd en omgetoverd tot een een seafoodbar met zomerse vibes, 6 suites met een ongelofelijk uitzicht op de zee en de duinen. Het was er weer Bonk op en de naam was vlug gekozen: BONK
Verleden jaar versmolten de 4 horecazaken tot OORD WEST: een oord waar gezelligheid, gastvrijheid, goed eten en drinken hand in hand gaan.
Gisteren verwenden zij de Westgolfers met vele mooie prijzen voor de vele winnaars.
Een lunch om U tegen te zeggen en een walking dinner voor duimen en vingers af te likken met culinaire hoogstandjes kon iedereen bekoren. Schitterend en de zon was van de partij tot laat in de avond.
Een TOP dag die hopelijk mag en kan herhaald worden.
Dankjewel Pedro en Charlotte, Gilles , familie en team van Oord West.
Jullie bezorgden ieder van ons een onvergetelijke dag!!!
Nicole Loquet


